O nas

Izabela Rupińska - lekarz weterynarii


Jestem absolwentem wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW Warszawa.

Od kilkunastu lat praktykuję we własnym Gabinecie Weterynaryjnym.

 

Uczestniczyłam w licznych sympozjach naukowych, kongresach i kursie specjalizacjnym Chorób Psów i Kotów.

Prywatnie jestem posiadaczem siedmiu kotów wielorasowych - europejskich: Minnie, Sonia, Choco, Puszek, Kropek, Sisi i Pieprzyk oraz dwóch afgańskich chartów: Ashley i Joileen. Mamy małą domową hodowlę kotów rasy Ragdoll: Mandy, Alissa, Ashton (Mandy Meadow*PL).

 

Interesuję się literaturą, tańcem, hodowlą chartów i kotów rasy Ragdoll - w wolnym czasie. Lubię aktywnie spędzać czas.

 

Uważam, że zawód Lekarza Weterynarii to sposób na życie. Losy zwierząt bywają różne, dlatego udzielamy pomocy zwierzętom chorym, które pozostają pod opieką troskliwych właścicieli i tym, których kaprys losu pozbawił własnego domu. Pomagamy w adopcjach ciężko doświadczonym przez los. Radość w oczach zwierzęcia jest najlepszą nagrodą.

 

 

 

 

 

Ada Rupińska

 

Jestem studentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. W 2010r. ukończyłam Kurs Groomingu (fryzjerstwo i pielęgnacja psów) i od tego czasu praktykuję to zajęcie.

 

Zwierzętami, a w szczególności ich dobrostanem interesuję się od zawsze. Mam jednak wiele innych pasji, a przy tym lubię podróżować, poszerzać horyzonty, poznawać nowe miejsca i nowe spojrzenia na świat. Uwielbiam aktywnie spędzać czas, zarówno zimą, jak i latem. :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona stworzona przez Macieja Radzikowskiego © 2012 - 2019